Dobro došli na našu stranicu -  4. b razredaheart

I došla je ta naša zadnja godina s našom učiteljicom. Nekako je sve brzo prošlo i odjednom smo postali veliki fakini i fakinke.wink

Istovremeno smo i tužni i veseli.smileysad

Znamo da nas čeka puno veselja, rada, učenja, zabave, smijeha, suza, iznenađenja....ali znamo i to da ćemo u svemu biti jednaki i pomoći jedni drugima kao i uvijek. smiley

Učiteljici smo priredili rođendansko iznenađenje i opet je doveli do suza.

Bila je jako sretna i rekla da još nije doživjela ovakve trenutke sa svojim učenicima.heart

Hrvatski olimpijski dan

10. rujna obilježili smo Hrvatski olimpijski dan. Taj dan smo cijeli posvetili sportu, razgovoru o važnosti bavljenja sportom i o pravilnoj prehrani.

U dvorani smo igrali raznorazne igre koje su nam došli predstaviti rukometni i nogometni treneri.

Lijepo smo se zabavili i dan je prošao u natjecateljskom duhu.

Dani zahvalnosti za plodove Zemlje

Zahvalni smo na svemu što nam naša Zemlja daje.

Uredili smo našu košaricu s plodovima Zemlje te ju napunili prefinim mirišljavim pecivima koju nam je blagoslovio naš svećenik.

U čast tome otpjevali smo pjesmu koju nas je naučila naša časna i jedva dočekali da smažemo ta primamljiva peciva.

Muzej krapinskih neandertalaca

27.10. posjetili smo poznati Muzej krapinskih neandertalaca u malom gradiću Krapini.

Puno smo čuli o tom muzeju i jedva čekali da ga posjetimo. Bez obzira na ružno i kišno vrijeme krenuli smo uzbuđeni na put.

Muzej nas je odveo daleko u prošlost. Na početku smo pogledali kratki igrani film o životu krapinskog pračovjeka.

Prolazeći kroz muzej pronašli smo i naučili puno novih i zanimljivih stvari.

Nakon razgledavanja imali smo radionicu vezanu uz životinje koje su se nalazile na tom području.

Radili smo ih od prave crvene gline i bio je to velik izazov za nas.

U spomen gradu heroju - Vukovaru

Na taj tužni dan za sve Vukovarce i cijelu Hrvatsku zapalili smo lampione u dvorištu naše škole kako bi odali čast herojskom gradu.