DAN ŠKOLE

Dana 1. lipnja 2017. godine naša je škola obilježila svoj dan. Budući da smo ove godine   peti puta obnavljali status MEĐUNARODNE EKO ŠKOLE i cijelu godinu  provodili projekt Afrika-možemo zajedno, naš dan bio je u tom ozračju.  Glava organizatorica programa  i ove godine bila je prof. Ivana Grizelj.

Proslavu smo započeli već uobičajenim otvorenim vratima- vremenom kada roditelji i učenici mogu obići sve učionice, sudjelovati  na nekim radionicama i pogledati projekte i radove naših učenika.

Oko 17,00 sati vatrogasnom vježbom pokazali smo našu spremnost.

U 18,00 sati u našoj dvorani započela je priredba, a kroz bogati program vodili  su nas učenici Dora Rašić i Kristijan Orešić.

Priredba je započela izvođenjem HIMNE ŠKOLE. Pjesmu je izveo Robert Mareković i učenice 5.c razreda.

Učenici 1.b razreda otplesali su ples PLANET ZEMLJA.

GLAZBENIM RECITACIJAMA razveselio nas je 2.c.

Za podršku i ljubav roditeljima, zahvalili su  pjesmom HVALA MAMA, HVALA TATA, učenici 2.b

Učenici 2.a izveli su igrokaz LIVADI U POMOĆ.

LJUBAV JE ZA LJUDE SVE - recitacija i ples 3.b

ŽIVOT JE BOLJI KAD SE PLEŠE - pokazale su učenice 5.b

Dječji zbor naše škole otpjevao je pjesmu MAESTRO MUZIKA

Da ŽIVOT NIJE SIV pokazali su plesom učenici 2.b i 3.b - boravak

A učenik 3.a Leonardo Grozaj odsvirao nam je pjesmu DIVLJI JAHAČ

Ritmička gimnastika  sport je naših učenica Elle Đurkan, Paule Jandroković i Lucije Čanić, a naša učenica Franka Meštrović članica je plesne grupe MEGABLAST.

Na kraju priredbe odali smo priznanje i našim učenicima koji su to zaslužili.

Bruno Di Giusto za osvojeno 1.mjesto u SKOKU U DALJ  u gradu Zagrebu na školskom natjecanju

Našim osmašicama koje su tijekom čitavog osnovnoškolskog školovanja imale prosijek 5,00, nagrade je uručio ravnatelj  Darko Štimac

Proglasili smo i učenicu generacije - Jelena Grdić, 8.a.

Program smo završili u duhu Afrike. Robert Mareković, uz pratnju učenika i gostiju iz Nigerije  izveo je pjesmu TI TRAŽIŠ LJUBAV, TI PRUŽI LJUBAV. Učenici su uz zvuke bubnjeva učili i afričke plesove.

Svečanim podizanjem ZELENE ZASTAVE obilježili smo i potvrdili naš status  MEĐUNARODNE EKO ŠKOLE.

objavio: Ružica Rebrović Habek   datum: 5. 6. 2017.

« Ožujak 2024 »