Božićni sajam 2017./2018.

Naša Božićna priredba održana je u  petak, 15. prosinca 2017. godine.  Kao i svake godine do sada  dvorana je bila ispunjena dragim gostima.

Prigodne predmete, koje su  pripremile vrijedne ruke naših učenika, djelatnika i roditelja mogli ste  i ove godine  kupiti na našem tradicionalnom Božićnom sajmu koje je ove godine imao moto "Prođite školom čineći dobro".

Kao i svake godine do sada,  dvorana je bila dupkom ispunjena roditeljima, djedovima, bakama , djecom i djelatnicima škole.

Na božićnoj priredbi   naši su  učenici opet  pokazali svu  raskoš svojih talenata . Pjevali su, glumili, plesali i recitirali.

„Dobra večer mi kucamo

Badnju večer čestitamo.

Došli smo vam kolendati

Vašem dvoru hvale dati.“  - riječi su dubrovačke kolende kojima su učenici 6.a  poželjeli Sretan Božić svim prisutnima.

Školski zbor prigodnim Božićnim pjesmama uveo nas je u blagdansko raspoloženje.

Veliko oduševljenje svih prisutnih izazvali su naši vrijedni prvašići koji su sa svojim učiteljicama pripremili prigodne i vesele igrokaze i zabavne plesne izvedbe.

"Frohe Weihnachtenund ein gutes neues jahr!"   poželjeli su nam  i učenici četvrtih razreda koji uče njemački jezik.

Učenik 5.c razreda Dario Bajrić   recitirao je pjesmu "  Dobrodošlica Božiću"

I plesna skupina Megablast u kojoj plešu naše učenice izvela je jednu točku.

A sve su budno pratili i najavljivali Petar i Tena učenici 5.b razreda.

Cilj svakog našeg Božićnog sajma bio je potaknuti učenike na humanost, kreativnost i razviti svijest o tome kako se zajedništvom i malim stvarima čine velika djela.

Prikupljena financijska sredstva namijenjena su za pomoć potrebitima. Velik broj posjetitelja potvrda je uspješnosti našeg sajma.

I ovim putem želimo se  zahvaliti svim učenicima, roditeljima i zaposlenicima škole koji su svojim trudom i kreacijama uljepšali ove dane, uz nezamjenjivi osjećaj humanosti kao jednog od temeljnih načela odgoja  naše djece.